Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Peugeot elektrikli bisiklet takımı yola çıktı

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tumblr

Dünyanın en köklü bisiklet üreticilerinden biri olan Peugeot Cycles, bisiklet yarışlarının yanı sıra elektrikli bisiklet yarışlarında da boy gösterecek. Peugeot Cycles; bisikletçi, bisiklet ve sponsorlar olmak üzere yarış takımının tanıtımını Peugeot Design LAB stüdyosunda gerçekleştirdi. Peugeot Cycles, uluslararası elektrikli dağ bisikleti yarışları 2019 Dünya Elektrikli Bisiklet Serisi’ne (WES) katılacak. Ekip, Peugeot eM02 FS eMTB modelinden aktarılan yeni BOSCH PowerTube batarya teknolojisiyle yarışacak.

Elektrikli yarış dünyasına giriş yapan Peugeot Cycles; bisikletçiler, bisikletler ve sponsorlar olmak üzere yarış takımının tanıtımını Fransa-Vélizy’deki Peugeot Design LAB stüdyosunda gerçekleştirdi. Peugeot Cycles, uluslararası elektrikli dağ bisikleti yarışları 2019 Dünya Elektrikli Bisiklet Serisi’ne (WES) katılacak. Söz konusu yarış etkinliği, Peugeot’nun yüksek performanslı elektrikli bisikletlerini sergilemesi için iyi bir fırsat sunuyor. 1885 yılından günümüze köklü bir bisiklet geçmişine sahip olan Peugeot Cycles’ın, elektrikli bisikletler konusunda 10 yıllık bir bilgi birikimi ve geçmişi bulunuyor.

Ekip, bisiklet kasasına tamamen entegre olan ve doğrudan seri üretim Peugeot eM02 FS eMTB modelinden aktarılan yeni BOSCH PowerTube batarya sistemleriyle yarışacak.

Yarışlar, Peugeot’nun yeni nesil elektrikli bisikletlerinin performans, sürüş hissi ve güvenirliğinin garantisi niteliğini taşıyor. Takımın bisikletçileri, geleceğin seri üretim elektrikli bisikletlerinin geliştirme sürecine dahil oluyorlar. Yarış bisikletleri (elektrik destekli eM02 FS PowerTube) seri üretim 2019 Peugeot Cycles bisikletlerini baz alıyor.